Grafika promocyjna - identyfikacja wizualna firmy


Logotypy

Indywidualny rozpoznawalny znak który charakteryzuje Twoją działalność, branżę, styl. Powinien zawierać unikatowe cechy identyfikacyjne a zarazem prowokować do zainteresowania pochodzeniem ów znaku. Pozwól nam zaprojektować dla Ciebie podstawowe narzędzie promocji.

Wizytówki

Tej formy reklamy nie trzeba przedstawiać. Spotkanie biznesowe, prezentacja firmy oraz wiele innych sytuacji w których musisz pozostawić po sobie coś by ktoś w dowolnej chwili mógł skontaktować się, oddzwonić bądź odpisać. Takim narzędziem autopromocji jest właśnie wizytówka. Jeśli zatem zależy Ci na swojej indywidualnej wizytówce, to jest to odpowiednie miejsce by ją znaleźć! Postaramy się by nie była to zwykła kartka papieru lecz doskonała pamiątka - zaproszenie do dalszej współpracy.

Identyfikacja wizualna

Pragniesz zbudować solidne fundamenty do tego by móc wspinać się po szczeblach kariery wraz ze swoja firmy ? Pomożemy stworzyć wszystko od momentu logotypu aż po wręczanie Twojej wizytówki. Wykreuj z nami solidny wizerunek.

Ulotki

Ulotka to zaczepna forma reklamy, która ma na celu zainteresowanie klienta i promowanie produktu. Jej wygląd, wielkość i treść powinny być dopasowanie do zadania, które im przypisano dzięki czemu stanie się efektywna. Proponujemy projektowanie ulotek pojedynczych i łamanych, które spełnia wszelkie oczekiwania.

Plakaty

Jeśli chcesz uczynić miasto bardziej interesującym zamieść swoje plakaty, które zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie. Pozwól nam stworzyć interesujący wizerunek otoczenia, wraz z rzetelną reklamą Twojej firmy. Plakat przywiera formę artystycznego przekazu i tym samym atrakcyjnego odbioru. przypisano dzięki czemu stanie się efektywna. Proponujemy projektowanie ulotek pojedynczych i łamanych, które spełnia wszelkie oczekiwania.

Katalogi

Czy wiesz, że katalog jest jedna z najczęściej stosowanych prospektów reklamowych? Pozwala scharakteryzować produkt i ukazać go z jego wszystkimi atrybutami. Pozwól swoim klientom cieszyć się przyjemnością oglądania Twojej oferty produktów i Twojej ciężkiej pracy.

Banery

Forma reklamy, przekazu i komunikatu. Stworzymy dla Ciebie baner, który pomoże Ci skutecznie się zareklamować, w interesujący sposób przekazać wszystkie informacje oraz wyróżni się pośród wielu pospolitych banerów. Wspólnie zadecydujmy o atrakcyjności Twojej formy reklamy.

Billboardy

Najpopularniejsza forma reklamy outdoorowej. Zależy Ci na stworzeniu wielkoformatowej prezentacji swojej firmy, która zapadnie w pamięć każdemu? Oczywiście ze tak. Zwróć się do naszej Grupy, a stworzymy dla Ciebie billboard, o którym będzie rozmawiało całe środowisko, mające z nim do czynienia.

Ta strona używa plików Cookies. Czytaj wiecej.