Reklama mobilna na przyczepie

Reklama mobilna to rewelacyjne rozwiązanie marketingowe, które zastępuje około 30 standardowych stałych miejsc billboardowych. Mobilna przyczepa porusza się po określonej trasie i przez określony czas. W ciągu dnia pokonuje dystans 100 km lub prezentuje reklamą przez 8 godzin. Szczegóły rozwiązania ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zaletą produktu jest możliwość szybkiej realizacji. Reklama mobilna doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, zarówno w przypadku lokalnych przedsiębiorstw, akcji promocyjnych, eventów o zasięgu regionalnym, krajowym lub globalnym.

Reklama stacjonarna

Reklama stacjonarna to rozwiązanie polegające na umiejscowieniu przyczepy w określonym z klientem miejscu przez określony czas. Pozwala na dotarcie do sprecyzowanej grupy odbiorczej zlokalizowanej w miejscu ekspozycji. Ustawienie reklamy w nowym miejscu, jako nowy element otoczenia pozwala także przykuł uwagę otoczenia.

Reklama okresowa

Kampania okresowa przeznaczona jest realizacji zaplanowanych długoterminowych działań marketingowych. W odstąpie kilku miesięcy, ponawiana jest kampania reklamowa. Promocja przedstawiana jest w określonych z klientem miejscach bądź trasach. Działanie pozwala osiągnąć efekt rozpoznawalności marki, przez okresowe przypominanie odbiorcom o charakterze promocji.

Więcej szczegółów...
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj wiecej.