Strony internetowe

Webdesign & Webdevelopment

Responsywne strony internetowe

Pasja tworzenia witryn internetowych była powodem powstania naszej firmy. Proponujemy Państwu nowoczesne, multimedialne a przede wszystkich dynamiczne strony internetowe.

Tylko w ciągu ostatniego roku oglądalność stron internetowych w Polsce z urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony wzrosła o 8,5%. Urządzenia przenośne mają różne rozdzielczości ekranu - DOBRA strona internetowa dopasowuje swój układ do urządzenia wciąż pozostając funkcjonalną!

Oferujemy wszystkie typy stron internetowych:

One Page to świetne rozwiązanie dla firm, które stawiają na kreatywność. Również dla tych, którzy nie chcą umieszczać zbyt wiele treści.

Strona jest bardzo często bogata wizualnie, napełniona ciekawymi efektami. Zsuwając scrolla można zobaczyć przewijający się w tle film czy zdjęcie.!

Klasyczna, rozbudowana witryna oparte na kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu podstronach.

Multi Page doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie do czynienia mamy z obszerną i różnorodną zawartością merytoryczną.

Strona typu prezentacja. Zawartość zawsze wyświetlana w jednym oknie. Największą zaletą stron typu Full Screen jest to, że są intuicyjne w obsłudze. Stronę, podobnie jak w przypadku witryn One Page można przeglądać również za pomocą scrolla myszki.

Zadzwoń do nas: +48 501 584 992

Zadzwoń do nas od razu

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o stronach?

Efekt parallax

Efekt polega na tym, że fragment strony przesuwa się z inną prędkością niż pozostałe, co daje pewne złudzenie trójwymiarowości. Efekt nejlepiej widoczny jest przy użyciu dużych zdjęć. Przykład efektu w powyższym pasku POPROŚ O KONTAKT.

Landing page

Strona docelowa, produktowa, micropage, microsite.
Pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający pozyskany wskutek podejmowanych przez firmę działań skłaniających użytkowników do jakiejś aktywności np. zakupu danego produktu.

Blog

Blog (dziennik, pamiętnik elektroniczny) – rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Blogi często wykorzystywane są przez firmy do kreowania nowych trendów np. blogi modowe.

Zastanów się co potrzebujesz na swojej stronie?

Najczęściej znajdziemy następujące podstrony lub moduły

Zapamiętaj rekomendowana strona internetowa powinna zawierać:

Ta strona używa plików Cookies. Czytaj wiecej.